Dua Lipa shkëlqen me bukurinë, duket atraktive në Korenë e Jugut (Foto)

A e keni ditur se Vin Diesel dhe shumë yje tjera janë binjakë (Foto)
Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndojë në dasmën e Labit (Video)

Dua Lipa gjithnjë përkujdeset që të jetë në nivel të lartë as i parket paraqitjeve të saj publike.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur në Korenë e Jugut për një performancë të radhës të saj.

Ajo zgjodhi një veshje me sutjena të zeza në pjesën lart ku shfaq trupin e saj të fenomenal, teksa në pjesën e poshtme po ashtu është veshur në të zezë.

Me flokë të rrafshëta dhe më të shkurtra, Dua duket e përkryer dhe aspak provokative.

Dua Lipa pritet të publikojë së shpejti albumin e saj debutues për tregun amerikan.

COMMENTS