Dua Lipa ‘rrëzon’ Rihannën (Foto)

Këngëtarja me origjinë kosovare Dua Lipa, po vazhdon të shënojë suksese në industrinë ndërkombëtare të muzikës. Kësaj radhe bëhet fjalë për ngjitje

Këngëtarja me origjinë kosovare Dua Lipa, po vazhdon të shënojë suksese në industrinë ndërkombëtare të muzikës.

Kësaj radhe bëhet fjalë për ngjitjen në krye të klasifikimit të Billboard ‘Dance Club Songs’ me këngën ‘Blow your mind (Mwah)’

Ajo ka rrëzuar nga ‘maja’ Rihannën me këngën ‘Love on the brain’, raporton zico.tv

‘Blow your mind (Mwah)’ është publikuar më 12 shtator 2016, dhe që nga atëherë ka marrë mbi 22 milionë klikime në YouTube.

COMMENTS