Dua Lipa publikon vidoklipin e ri (Video)

A e dinit se Butrint Imeri kishte një këngë me pjesëmarrësen e Eurovisionit, Eleni Foureira? (Video)
Nuk do ta besoni kurrë! Kaq kushtoi rimeli që përdori Beyonce (Foto)

Dua Lipa publikon videon e re të këngës ‘Be The One’, ky është videoklipi i dytë i kësaj kënge, ku i pari ka marrë mbi 87 milionë klikime në YouTube.

Në videon e publikuar të Duas bie në sy prania e aktorit të famshëm amerikan, Ansel Elgorot, i cili ka luajtur në filmat: Carrie, Divergent, The Fault in Our Stars Augustus Waters dhe Men, Women & Children.

COMMENTS