Dua Lipa publikon bashkëpunimin me ish të dashurin e Rita Orës

Dua Lipa publikon bashkëpunimin me ish të dashurin e Rita Orës

Ylli i njohur i muzikës, Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin me DJ e njohur Calvin Harris. 'One Kiss' titullohet kënga më e re e këngëtares me or

Ylli i njohur i muzikës, Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin me DJ e njohur Calvin Harris.

‘One Kiss’ titullohet kënga më e re e këngëtares me origjinë shqiptare e cila tashmë është lansuar në YouTube, përcjedh zico.tv.

Kjo këngë pritet të jetë suksesi i radhës për duan e cila ka thyer rekord klikimesh me dy këngët e mëparshme ‘IDGAF’ dhe ‘New Rules’.

COMMENTS