Dua Lipa pozon për revistën Billboard ku shfaqet tejet e bukur (Foto)

Këngëtarja shqiptare gjithnjë e më tepër po bëhet e famshme në arenën ndërkombëtare. Bëhet fjalë për Dua Lipën, e cila ditë më parë solli një këngë

Këngëtarja shqiptare gjithnjë e më tepër po bëhet e famshme në arenën ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për Dua Lipën, e cila ditë më parë solli një këngë të përpunuar ‘Thinking ‘Bout You’.

Së fundi, këngëtarja ka pozuar për revistën e mirënjohur Billboard, në të cilin shfaqet mahnitëse, ku është
fotografuar te Dalston Heights në Londër për Billboard.

Në këtë set Dua vjen me shumë stil mjaft të veçantë dhe tejet joshëse, përcjellë zico.tv

Ndryshe, këngëtarja ka paralajmëruar një këngë të re, para se të nxjerr në shitje albumin e parë në karrierën muzikore.

COMMENTS