Dua Lipa më në fund flet për Rita Orën

Dua Lipa më në fund flet për Rita Orën

Era Istrefi paralajmëron këngë që do të godas (Foto)
Modelja zbulon tradhtinë e Trump (Foto)

Dua Lipa dhe Rita Ora kanë të njëjtën histori.

Të dyja janë rritur në Londër, po zhvillojnë karrierë ndërkombëtare në muzikë dhe kanë prejardhje nga Kosova.

Ato shpeshherë kanë marrë pjesë në koncerte dhe ngjarje të njëjta, mirëpo asnjëherë nuk janë parë së bashku, të paktën as për një foto.

Së fundmi, Dua Lipa ka vendosur të flasë rreth asaj se çka mendon për Ritën.

Në një intervistë për ES Magazine, Dua është pyetur se a ka shoqëri më Ritën.

Siç shkruan revista, Dua është përgjigjur me edukatë se ‘Prindërit tanë njihen, dhe unë e njoh pak a shumë motrën e saj, por unë e njoh atë vetëm përmes muzikës’.

COMMENTS