Dua Lipa e mrekullueshme në fushatën e re reklamuese të Patrizia Pepe (Video)

Dua Lipa e mrekullueshme në fushatën e re reklamuese të Patrizia Pepe (Video)

Dua Lipa ka publikuar videon nga fushata e saj e fundit reklamuese. Dihet se Dua është fytyrë e brendit Patrizia Pepe. Në këtë video bukuros

Dua Lipa ka publikuar videon nga fushata e saj e fundit reklamuese.

Dihet se Dua është fytyrë e brendit Patrizia Pepe.

Në këtë video bukuroshja nga Prishtina duket e stuhishme në të zezë.

Muzika është e veçantë, është ‘Bang Bang’ që këndohet nga një tjetër shqiptare, Bebe Rexha, në duetin e saj me David Guettan.

Dua Lipa edhe një herë tjetër tregon se është shumë e veçantë.

Këngëtarja po mban turneun botëror me Coldplay dhe Bruno Mars.

Ajo pritet të publikojë së shpejti albumin e saj të dytë.

#DuaLipaForPatriziaPepe @patriziapepe #BangBang ?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

COMMENTS