Dua Lipa ‘befason’ me ato që thotë për Kosovën

Dua Lipa ‘befason’ me ato që thotë për Kosovën

Samanta me këngë të re, prezanton bashkëpunëtoren! (Foto)
Nën ritmet e hitit të saj ‘Your Song’, Rita prezanton koleksionin e të brendshmeve (Foto&Video)

‘Time’ ka bërë një reportazh për këngëtaren Dua Lipa.

Ajo është zgjedhur si një nga ‘Liderët e Gjeneratës së re’ e artistëve kudo në botë.

Në intervistën e dhënë, këngëtarja ka folur për Kosovën, ëndrrat e saj që po i bën realitet dita-ditës.

Në Instagram Dua ka shpërndarë një video të këtij reportazhi, duke falënderuar për mundësinë dhe epitetin.

COMMENTS