Dua Lipa bashkëpunim me ish të dashurin e Rita Orës (Foto)

Dua Lipa bashkëpunim me ish të dashurin e Rita Orës (Foto)

Dua Lipa shumë shpejtë pritet të sjell këngën e re e cila do të vijë në bashkëpunim me me një nga DJ dhe producentët më të njohur botërorë, Calvin Har

Dua Lipa shumë shpejtë pritet të sjell këngën e re e cila do të vijë në bashkëpunim me me një nga DJ dhe producentët më të njohur botërorë, Calvin Harris.

Lajmi është bërë i ditur në rrjetin social Twitter, emri i këngës është bërë i ditur poashtu, kënga titullohet ‘One Kiss’ dhe pritet të publikohet në ditët në vazhdim, përcjell zico.tv

Calvin Harris njihet për hitete e tij të shumta si ‘How Deep Is Your Love’ dhe ‘Feels’, ndërsa ka bashkëpunuar me emra të njohur si Rihanna, Katy Perry dhe Parrell.

Ndryshe, Calvin Harris ishte në lidhje me këngëtaren kosovare Rita Ora i cili poashtu i kishte realizuar këngën ‘I Will Never Let You Down’.

COMMENTS