Dua Lipa arrin 3 milionë ndjekës në Instagram (Foto)

Dua Lipa arrin 3 milionë ndjekës në Instagram (Foto)

Dua Lipa nuk ka të ndalur me suksese. Bukuroshja nga Prishtina për një kohë të shkurtër ka arritur të bëhet e famshme në SHBA. Ajo mbetet një ng

Dua Lipa nuk ka të ndalur me suksese.

Bukuroshja nga Prishtina për një kohë të shkurtër ka arritur të bëhet e famshme në SHBA.

Ajo mbetet një nga artistet më të dashura të muzikës botërore.
Kjo ka bërë që ajo të ketë rritje dramatike të ndjekësve në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja mbrëmjen e kaluar festoi tre milionë ndjekës në rrjetin social të famshëm të fotografive.

Instagrami është një nag rrjetet më të mëdha sociale me 700 milionë ndjekës.

Dua është pa dyshim një nga yjet më të mëdha shqiptare të muzikës botërore.

Ajo shumë shpejt pritet të publikojë albumin e ri dedikuar për tregun amerikan.

Së fundmi Dua është nisur në turne me Bruno Mars dhe grupin Coldplay.

COMMENTS