Driton Gashi emërohet drejtor i AKI-së

Driton Gashi emërohet drejtor i AKI-së

Edi Rama i dërgon Evropës mesazhe me stil (Foto)
Pas Teuta Rugovës, PAN’I paralajmëron marrëveshje tjera me deputetë

Driton Gashi është emëruar drejtor i ri i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, AKI, thuhet në njoftimin e dërguar nga zyra e presidentit.

Sipas njoftimit të shkurtër, emërimi është i përbashkët i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrit, Isa Mustafa.

Në këtë njoftim nuk janë dhënë më shumë detaje.

COMMENTS