‘Drejt Fundit’ filmi shqiptar i zhanrit aksion (Video)

'Drejt Fundit' titullohet filmi më i ri shqiptar i cili është publikuar në YouTube në ditën e fundit të vitit 2016. Filmi është i zhanrit aksion-dr

‘Drejt Fundit’ titullohet filmi më i ri shqiptar i cili është publikuar në YouTube në ditën e fundit të vitit 2016.

Filmi është i zhanrit aksion-dramë me regji e skenar të Drilon Hoxhës.

Në film luajnë një kastë aktorësh të rinj si Ferdinand Prendi, por nuk mungojnë as veteranët si Mehdi Malka, përcjellë zico.tv

Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film, i cili zgjatë 140 minuta.

COMMENTS