Dr. Ilir Tolaj pëson lëndime nga dy persona në qendër të Prishtinës (Video)

Dr. Ilir Tolaj pëson lëndime nga dy persona në qendër të Prishtinës (Video)

Sot rreth orës 14:00, policia ka marrë informacionin se në rrugën 'Rexhep Luci' në Prishtinë, Dr.Ilir Tolaj është sulmuar nga persona të dyshuar. P

Sot rreth orës 14:00, policia ka marrë informacionin se në rrugën ‘Rexhep Luci’ në Prishtinë, Dr.Ilir Tolaj është sulmuar nga persona të dyshuar.

Policia në një njoftim për media thekson se I. T, mashkull, shtetas i Republikës së Kosovës, ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në Qendrën Klinike Universitare, për të marrë tretmanin e nevojshëm mjekësor.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetimore me qëllim të zbardhjes së të gjitha rrethanave që kanë të bëjnë me këtë ngjarje.

Gjithashtu ka shoqëruar në stacion policor dy persona të dyshuar, ndaj të cilëve në koordinim me prokurorin e Shtetit po kryhen veprimet e fazës fillestare hetimore.

COMMENTS