Donika Gërvalla godet Halil Matoshin

Donika Gërvalla anëtarja e LDK-së përmes një statusi në rrjetin social Facebook i është kundërpërgjigj Halil Matoshit pas letrës publike që ka shkruaj

Donika Gërvalla anëtarja e LDK-së përmes një statusi në rrjetin social Facebook i është kundërpërgjigj Halil Matoshit pas letrës publike që ka shkruajtur ai për Vjosa Osmanin.

Gërvalla e ka quajtur Halil Matoshin koalicionist të Kadri Veselit.

Më poshtë mundë ta lexoni statusin e plotë:

E kuptoj mirë mllefin e Halili (Matoshit).
Hiç nuk është e lehtë në mbrëmje me ra me fjet si burrë i respektum e në mëngjes me u çu si koalicionist i Kadri Veselit. E tash ia paska fajin Vjosa. Ncncnc…
Është krejt normale të të përgojojnë njerëzit. Kush hyn në një shtëpi me kriminel, doemos çohet i njollosur.
Dhe kjo është krejt në rregull./A.i/

COMMENTS