Djemtë e OTR nxjerrin foto lakuriq të Encës, të pasmet e saj do ju heqin trurin (Foto)

Djemtë e OTR nxjerrin foto lakuriq të Encës, të pasmet e saj do ju heqin trurin (Foto)

Rita Ora pozon si ‘lepurushja atraktive’ e Pashkëve (Foto)
Momenti kur i bie fustani Sonja Morganit, gjatë performancës në kabare (Video)

Dihet tashmë që Enca nuk i ka marrëdhëniet e mira me grupin ‘OTR’ pas largimit dhe sherrit me Noizyn që bëri bujë vitin e kaluar, megjithatë veprimi i fundit i njërit prej pjesëtarëve të këtij grupi nuk pritej.

I vogli i grupit ‘OTR’, Klesti ka postuar së fundmi në Instastory një foto ku i fton ndjekësit të ndjekin një faqe në Instagram për të parë foto nudo të Encës. ‘Zbulohet foto nudo e Encës’, shkruan Klesti në foton e fiksuar nga ‘intv.al’.

Me siguri kjo nuk ka për t’i pëlqyer Encës dhe nuk dihet ende pse Klesti e ka bërë këtë veprim. Kujtojmë që Klesti edhe pse i vogël, Noizy e ka prezantuar para publikut si pjesëtar të grupit.

COMMENTS