DJ më i mirë në botë vjen në Maqedoni (Video)

'Avalon Production' ka bërë publike agjendën për verën e vitit 2017. Bëhet fjalë për 'Skopje Calling 2017' të cilën do ta hap njëri ndër DJ më i mirë

‘Avalon Production’ ka bërë publike agjendën për verën e vitit 2017. Bëhet fjalë për ‘Skopje Calling 2017’ të cilën do ta hap njëri ndër DJ më i mirë në botë. Martin Garrix do të performojë në Shkup më 23 qershor.

Martin Garrix njihet si pjesmarrës në festivale të mëdha si: Coachella, Ultra Music Festival, Tomorrowland dhe shumë projekte tjera.

Garrix ka performuar me shqiptaret e famshme: Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Biletat për këtë koncert fillojnë të shiten sot në ueb faqen KupiKartiZaSe dhe në rrjetin global i shitjeve Eventim.

COMMENTS