‘Dj’ Mavraj në konferencën për shtyp (Video)

Kombëtarja shqiptare luan sot, më 6 tetor, ndeshjen kundër Lihteshtajnit, e vlefshme për eliminatoret e botërorit 'Rusi 2018', dhe me sa duket atmosfe

Kombëtarja shqiptare luan sot, më 6 tetor, ndeshjen kundër Lihteshtajnit, e vlefshme për eliminatoret e botërorit ‘Rusi 2018’, dhe me sa duket atmosfera në kampin kuq e zi është e gëzueshme.

Këtë gjë e vërteton më së miri mbrojtësi kuq e zi, Mërgim Mavraj, i cili në paraqitjen e tij në konferencën për shtyp ka argëtuar gazetarët dhe të pranishmit me muzikë nga celulari i tij.

Mavraj bën rolin e DJ-it duke vendosur telefonin e tij te mikrofoni dhe kaq ka mjaftuar të plasin të qeshurat e të pranishmëve në sallë.

COMMENTS