Diva po rikthehet, Adelina sonte publikon këngën e re (Foto)

Ambër Rose nuk ndalet, joshëse nga palestra (Foto)
Dafina Zeqiri uron përkrah të dashurit (Foto)

Këngëtarja Adelina Ismaili po rikthehet përsëri me këngë të reja.

Diva e muzikës sonte në ora 19:30 hedh në treg projektin e saj më të ri, ndërsa lajmin për këtë e ka dhënë vet Adelina përmes rrjetit social Facebook, përcjellë zico.tv

Përndryshe, ajo së fundmi është bërë nënë e një djali dhe po e shijon jetën me bashkëshortin Valin.

COMMENTS