Dikur armiq Ledri dhe Noizy, ndërsa tani miq shumë të mirë (Foto/Video)

Dikur njiheshin për konfliktet që kishin me njëri-tjetrin. Mirëpo ka kohë që ata kanë rregulluar raportet e tyre dhe kanë lënë të kaluarën prapa. B

Dikur njiheshin për konfliktet që kishin me njëri-tjetrin.

Mirëpo ka kohë që ata kanë rregulluar raportet e tyre dhe kanë lënë të kaluarën prapa. Bëhet fjalë për dy reperët e njohur njëri nga Kosova Ledri Vula e tjetri nga Shqipëria Noizy.

Ky i fundit një ditë më parë kishte publikuar projektin e tij më të ri “100 Kile”, që është pritur mjaft mirë nga fansat e tij.

E një mbështetje tani Noizy po merr edhe nga Ledri me të cilin dikur kishin konflikte.
Ledri në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi nga klipi i Noizyt.
“100 kile Goditje”, kishte lënë mbishkrim Ledri.

100 kile Goditje ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Mirëpo kjo gjë ka habitur fansat e tij duke pyetur se kur u bënë shokë këta të dy.
Nga disa komente pozitive e negative, disa nga fansat kanë kërkuar një bashkëpunim mes artistëve të njohur.

COMMENTS