Digjet një veturë në Ferizaj (Foto)

Para pak minutash në rrugën ‘Brahim Ademi’, në Ferizaj ka marrë flakë një automjet. Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin ndërsa policia po merret me rastin dhe shkaqet e zjarrit, shkruan ferizajpress.com Nuk raportohet për të lënduar.

Para pak minutash në rrugën ‘Brahim Ademi’, në Ferizaj ka marrë flakë një automjet.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin ndërsa policia po merret me rastin dhe shkaqet e zjarrit, shkruan ferizajpress.com

Nuk raportohet për të lënduar.

COMMENTS