Diellza Kolgeci e jep një mesazh të fortë (Foto)

Bukuroshja Diellza Kolgeci njihet pr format e saj që nuk heziton ti publikoj nëpër rrjetet sociale. Së fundmi ajo dhe organizatorja tjetër Afërdita

Bukuroshja Diellza Kolgeci njihet pr format e saj që nuk heziton ti publikoj nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo dhe organizatorja tjetër Afërdita Paqarada kanë mbajtur ‘Minimaratonën ‘Vrapo edhe ti 2017’.

E sot me datë 17 maj ajo si duket e ka filluar ditën me një dedikim.

‘Ende nuk po mundem me besu….lakmia të fut thikën dhe nuk të njeh kush je. P.S PO KAM BESU’, thuhet në mesazhin e saj të publikuar në rrjetin social Facebook.

Për më shumë gjykoni vet./A.i/

COMMENTS