Dhuratë speciale për aktoren Teuta Krasniqi (Foto)

Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)
Ermal Mamaqi ‘turpëron’ publikisht Arbana Osmanin (Foto)

Këtyre ditëve, Aktorja Teuta Krasniqi ka qenë shumë aktive në rrjete sociale. Ndjekësve të saj në Instagram, Teuta ua ka prezantuar dhuratën që e ka marrë nga mikja e saj këngëtarja Dhurata Ahmetaj.

Dhurata i ka bërë një surprizë shumë interesante aktores Teuta Krasniqi.

Kjo e fundit madje e ka postuar menjëherë në Instagram foton me përshkrimin: ‘Special gift from a special person, thnx baby girl’.

COMMENTS