Dështakët e javës në Champions (Foto)

PSG-Real: Formacionet e mundshme, Zidane dyshime për Kroos e Modric (Video)
Kluivert nuk dëshiron para, por transferimin në ‘Old Trafford’?

Goal.com ka publikuar formacionin e dështakëve të çerekfinales së parë të Ligës së Kampionëve.

Në këtë formacion Barcelona ka gjashtë futbollistë, apo më shumë se sa gjysmën e formacionit, ku bëjnë pjesë Ter Stegen, Kathieu, Iniesta, Mascherano, Suarez dhe Neymar.

Tre lojtarë janë të Dortmundit, ndërsa nga një lojtar kanë Dortmund dhe Bayern.

COMMENTS