Dështakët e javës në Champions (Foto)

Dështakët e javës në Champions (Foto)

Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë
Majlinda dhe Distria kalojnë në gjysmëfinale të Parisit

Goal.com ka publikuar formacionin e dështakëve të çerekfinales së parë të Ligës së Kampionëve.

Në këtë formacion Barcelona ka gjashtë futbollistë, apo më shumë se sa gjysmën e formacionit, ku bëjnë pjesë Ter Stegen, Kathieu, Iniesta, Mascherano, Suarez dhe Neymar.

Tre lojtarë janë të Dortmundit, ndërsa nga një lojtar kanë Dortmund dhe Bayern.

COMMENTS