Demi Rose shkëlqen në të kuqe (Foto)

Demi Rose shkëlqen në të kuqe (Foto)

Demi Rose është një nga femrat më të përfolura për shkak të linjave të saj bombastike. Bukuroshja 23 vjeçare, është mjaft aktive edhe në rrjetet so

Demi Rose është një nga femrat më të përfolura për shkak të linjave të saj bombastike.

Bukuroshja 23 vjeçare, është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale dhe në imazhet që poston vë në pah linjat trupore.

Së fundi në një fotografi të postuar në ‘Instagram’, Demi Rose ka shkëlqyer në të kuqe.

Ish e dashura e reperit Tyga kishte veshur një bluzë me dominim të ngjyrës së kuqe, buzët e kuqe dhe flokët e kapura, ajo dukej për mrekulli.

COMMENTS