Demi Rose me këmish të zbërthyer (Foto)

Demi Rose me këmish të zbërthyer (Foto)

Penelope Cruz do të mahnitë me rolin e Donatella Versace në serialin për vrasjen e Gianni Versace (Foto/Video)
Vdekja e papritur e Astorit! Futbollisti la prapa gruan dhe vajzën dyvjeçare

Pas verës së ngarkuar që pati mes Ibizas dhe Londrës, ajo i është rikthyer promovimit të linjës së vet të veshjeve.

Dhe ku më mirë se tek vetja mund t’i promovojë këto veshje?

Demi Rose prezantoi fansat e saj në rrjetet sociale me jo vetëm me stilin, por edhe me linjat e saj.

Por nëse ana profesionale është duke ecur mirë, ajo personale duket se ka ngecur për 22-vjeçaren, e cila pak javë më parë tha se u regjistrua në rrjetin social të takimeve, Huggle për një ‘lidhje serioze’.

COMMENTS