Demi Lovato shfaqet me fustan nusërie, habit fansat (Foto)

Demi Lovato shfaqet me fustan nusërie, habit fansat (Foto)

Këngëtarja Demi Lovato ka befasuar fansat e saj.

Ajo është shfaqur në një foto me vello dhe fustan të bardhë.

Por se nuk ka bërë të ditur se për çfarë bëhet fjalë, ndonjë klip, film apo martesë.

Të gjithë fansat e saj kanë komentuar me habi duke e pyetur se për çka bëhet fjalë.

COMMENTS