David Beckham flirton me një bukuroshe 13 vjet më të re se Victoria (Foto)

David Beckham flirton me një bukuroshe 13 vjet më të re se Victoria (Foto)

Victoria dhe David Beckham ka kohë të gjatë që janë martuar dhe shpesh mediat u përpoqën të shkaktojnë konflikte mes tyre apo t’i ndajnë. Por,

Victoria dhe David Beckham ka kohë të gjatë që janë martuar dhe shpesh mediat u përpoqën të shkaktojnë konflikte mes tyre apo t’i ndajnë.

Por, dyshja britanike nuk ra në kurthin e thashethemeve të medieve rozë dhe po vazhdojnë të jetojnë të lumtur.

Megjithatë, duket se ish-futbollisti i famshëm anglez ka filluar të argëtohet me artiste muzikore.

Bëhet fjalë për Lady Mary Charents, e cila fitoi vëmendjen e ish-lojtarit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit.

Miqtë e Beckhamit pohojnë se atij i pëlqen shumë bukuroshja britanike dhe se në ndejat ku perfomon ajo si DJ, David qëndron deri në orët e hershme të mëngjesit dhe se kjo po bënë që të nervozohet Victoria.

COMMENTS