Dasma surprizë, këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë (Foto)

Xhesika e ‘O sa mirë’ edhe njëherë tregon format e saj trupore (Foto)
Moderatorja shqiptare e shikon në sy bashkëshortin, ai e kap për të pasme (Foto)

Këngëtarja shqiptare i ka dhënë fund beqarisë.

Dasma e Ertila Kokës ka qenë një surprizë për të gjithë.

Ajo është martuar me një arkitekt i cili jeton dhe ushtron profesionin në Itali.
Në këtë dasëm kanë marrë pjesë disa nga emrat e njohur të artit nga Shqipëria.

COMMENTS