Dasma që bashkoi ‘Xhihanin’ dhe ‘Esmerin’ (Video)

Dasma që bashkoi ‘Xhihanin’ dhe ‘Esmerin’ (Video)

Dasma përrallore që pushtoi mediat turke mbrëmë yjet e Turiqisë u mblodhën në një ndejë private e cila tërhoqi vëmendien e mediave. Këngëtari dhe akto

Dasma përrallore që pushtoi mediat turke mbrëmë yjet e Turiqisë u mblodhën në një ndejë private e cila tërhoqi vëmendien e mediave. Këngëtari dhe aktori turko-kurdistan Alisan u martua me Burse Varol.

Të pranishëm në këtë dasmë përrallore ishin edhe aktorët e njohur turk Erkan Petekaya (Xhihan) dhe Saruahn Hunel (Esmer).

Ata kanë ndarë në rrjetet sociale momente nga kjo dasmë duke i uruar çiftit shumë lumturi. Vërehet se aktorët janë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Mutluluklar dileriz #aynalıtahir. tilki & kadir @alisanofficial

A post shared by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on

#aynalıtahir burada hilal eksik .

A post shared by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on

COMMENTS