‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3’, nxjerrë nudo Aurela Hoxhën (Video)

Dramë, aksion, dashuri, pasion, sfidë… sekuenca dhe zhvillime shumë interesante janë përmbledhur në filmin 'Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3', i cili

Dramë, aksion, dashuri, pasion, sfidë… sekuenca dhe zhvillime shumë interesante janë përmbledhur në filmin ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3’, i cili është në procesin e xhirimit e që pritet të prezantohet premierë para shikuesve këtë verë.

Traileri i filmit tashmë veç është publikuar në YouTube, raporton zico.tv

Në rolet kryesore do të luajnë Diellza Kolgeci, Florian Agalliu, Aurela Hoxha, Xhevdet Jashari, Çun Lajçi.

Në sekuencat e para të filmit ajo që bie në sy është pjesa ku shihet nudo, modelja shqiptare Aurela Hoxha.

Në pjesën e dytë të filmit ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 2’, protagonistja kryesore Diellza Kolgeci ishte shfaqur në film pak skeonda topless, duke u bërë kështu një nga detjet më të përfolura të filmit.

COMMENTS