‘Dashuri si në përralla’, Teuta Krasniqi publikon fotografi me Adonisin (Foto)

‘Dashuri si në përralla’, Teuta Krasniqi publikon fotografi me Adonisin (Foto)

Mihrije Braha me stil edhe para 20 vjetëve, por kë po kopjon? (Foto)
Leonora Jakupi ‘kall’ publikun e Prishtinës (Video)

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi aktualisht ndodhet në pushime së bashku me bashkëshortin e saj, Adonisin.

Ata kanë shkuar së bashku në Bullgari, teksa kanë vizituar qytetin antik të Nesebarit, ndërsa duken mjaft të lumtur së bashku në këtë udhëtim.

Këtë gjë e vërteton edhe një fotografi e Teutës, e publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet në një përqafim shumë të ngrohtë përkrah bashkëshortit të saj.

‘Dashni’, shkruan aktorja e njohur në mbishkrimin e fotografisë, e cila është shumë komentuar dhe ka marrë mijëra pëlqime nga fansat.

Në këtë udhëtim të tyre, bashkë me ta janë edhe motra e Teutës, Bubulina me bashkëshortin e saj, dhe dy vajzat e saj: Tara dhe Kaia.

COMMENTS