Damlla i raftë Robertit!

Geti dhe Marina anulojnë dasmën në Prishtinë, çfarë po ndodh?
Ylli i shoubizit shokon me të nxira në fytyrë, kapet nga paparacët derisa po përpiqej të fshihej (Foto)

Robert Berisha ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku tregon format e tij seksi me mbishkrimin se ai nuk posedon një llogari në Snapchat! Por… më mirë që s’ka një të tillë për besë!

roberti ok

COMMENTS