Dalool e Ardian Bujupi publikojnë ‘Te du krejt’ (Video)

Dalool e Ardian Bujupi publikojnë ‘Te du krejt’ (Video)

Kida flet për marrëveshjen me ‘Sony Music’ (Video)
Ja si quhet në të vërtet Dhurata Dora

Pas dy bashkëpunimeve që ata kishin mes vete, këngëtari i njohur Ardian Bujupi dhe Lulzim Abdullahu i njohur si Dj Dalool kanë vendosur që për fansat e tyre të publikojnë edhe hitin e tretë.

“Na jena njo” dhe “E ëmbël”, janë dy projektet me të cilat artistët e njohur kishin arritur shumë sukses duke u bërë ndër këngët më të dëgjuara.

Mirëpo, sukseset për Ardianin e Dalool nuk po ndalen.

Pak minuta më parë ata publikuan projektin e tyre më të ri “Te du krejt”

COMMENTS