Çuditë Luana Vjollca ja me kë e krahason veten dhe Marinën! (Foto)

Çuditë Luana Vjollca ja me kë e krahason veten dhe Marinën! (Foto)

Luana dhe Marina Vjollca janë dy figurat e njohura të showbizit shqiptar, transmeton Indeksonline. Por ato duket se kanë gjetur persona shumë të f

Luana dhe Marina Vjollca janë dy figurat e njohura të showbizit shqiptar, transmeton Indeksonline.

Por ato duket se kanë gjetur persona shumë të famshëm për ta krahasuar veten. Ato e kanë krahasuar veten me motrat Kardashian pikërisht Khloe dhe Kourtney.

‘Motra e madhe dhe e vogël pra’ ka shkruar Luana në këto imazhe duke e etiketuar edhe Marinën.

Ndryshe, përkundër motrave të tjera Luana dhe Marina duken më të lidhura me njëra tjetrën.

COMMENTS