Cristiano Ronaldo tregon muskujt ‘tërheqës’ në reklamën e re (Foto)

Cristiano Ronaldo tregon muskujt ‘tërheqës’ në reklamën e re (Foto)

Ai u bë baba për herë të katërt pak javë më parë. Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo tregoi se gjendet në formë të mirë, ndërsa shfaqi mu

Ai u bë baba për herë të katërt pak javë më parë.

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo tregoi se gjendet në formë të mirë, ndërsa shfaqi muskujt e tij gjatë realizimit të një videoje për të promovuar linjën e tij të veshjes ‘CR7 Denim’.

Ai u zhvesh vetëm në një palë xhinse të thyer me gurë, duke shfaqur të gjitha hiret e tij trupore në video-reklamë.

Duke xhiruar me shikim të zjarrtë nga kamera, ylli i Real Madridit, i cili është i njohur për fizikun e tij vrasës, gjithashtu zbuloi krahët e tij të formësuar, ndërsa u përkul në një mur të mbuluar me dritë të bardhë dhe të kuqe.

Videoja e reklamës shfaq etiketën e re të Cristianos, në të cilën ai cilësohet si ‘e ardhmja e xhinsit’.

Reklama në fjalë vjen dy javë pasi ylli ngarkoi një fotografi të të dashurës së tij Georgina Rodriquez, 22 vjeçe, duke mbajtur të bijën e tyre të porsalindur pranë tij dhe Cristiano Jr.

Ai e zgjeroi familjen e tij në qershor me binjakët zëvendësues Eva dhe Mateo, të cilët ishin lindur në një spital amerikan dhe u sollën në Madrid ku jeton me nënën e tij.

Cristiano Jr, gjithashtu mendohet të ketë lindur në një nënë surrogate në Shtetet e Bashkuara.

I pyetur për ndjenjën e të qenit baba, Ronaldo u shpreh: ‘Të jesh një baba është një udhëtim unik dhe personal, diçka që më ka ndryshuar plotësisht’.

‘Më ka mësuar gjëra për dashurinë që nuk e njihja kurrë. Më ka zbutur mua dhe më ka dhënë një perspektivë të ndryshme në atë që është me të vërtetë e rëndësishme në jetën time’.

‘Nuk mund të them se do bëhem përsëri baba. Të jesh një baba dhe të shohësh rritjen e familjes sime është padyshim privilegji më i madh që kam pasur’.

‘Kaloni kohë me ta, duke qenë pranë tyre, duke u argëtuar dhe duke qeshur me ta. Ata kanë sjellë shumë lumturi dhe gëzim në jetën time’, ka thënë 32-vjeçari.

COMMENTS