Cristiano Ronaldo shënon supergol në stërvitje (Video)

Cristiano Ronaldo shënon supergol në stërvitje (Video)

Real Madridi fillon mbrojtjen e titullit në Ligë të Kampionëve me ndeshjen në shtëpi ndaj Apoel Nicosias mbrëmjen e së mërkurës. ‘Los Blancos’ janë

Real Madridi fillon mbrojtjen e titullit në Ligë të Kampionëve me ndeshjen në shtëpi ndaj Apoel Nicosias mbrëmjen e së mërkurës.

‘Los Blancos’ janë favorit për të hapur sezonin evropian me tri pikë dhe do të jenë të lumtur për të parë sulmuesin Cristiano Ronaldo në një formë të shkëlqyer para kësaj ndeshje.

Superylli portugez ka shënuar një gol të mrekullueshme në stërvitje te Real Madridit dhe gjasat janë të mëdha për të shënuar edhe në Santiago Bernabeu.

Ndoshta 32 vjeçari mund të bëjë diçka të ngjashme si në videon më poshtë:

COMMENTS