Ç’po ndodh me flokët e Dafina Zeqirit?! (Foto)

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura në skenën muzikore dhe ndër më të përfolurat në mediat rozë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Dafi

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura në skenën muzikore dhe ndër më të përfolurat në mediat rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri e cila kohë më parë publikoi projektin e saj më të ri ‘Four Season’.

Kjo këngë është pëlqyer shumë nga të gjithë fansat e saj të cilët vazhdimisht e mbështesin atë.

Dafina përveç muzikës që bën, ajo gjithmonë është përfolur edhe për stilin e saj e ndryshimet që ka pasur që nga fillimi i karrierës e deri më sot.

Ajo së fundmi në profilin e saj në Instastory ka postuar një video ku duket pa grim.

Por ajo që bie në sy janë flokët e saj të parregulluar që aspak nuk shihen në gjendje të mirë.
Ajo madje i ka thënë vetës se me këto të shprishura duket si arushë.

Kjo tregon se ajo nuk mund të rri pa rregulluar flokët e saj.
Më pas Daffy ka postuar një imazh tjetër ku flokët e saj shihen më bukur pasi që i ka rregulluar.

Daffy me stilin e saj të veçantë nuk la provë pa bërë në dukjen e saj, gjithmonë keni mundësi ta shihni më ndryshe në projektet e saj.

COMMENTS