Cozman thekson vargun nga ‘High4Real’: Mirë që jam vetëm (Foto/Video)

'High4Real' është kënga më e re e anëtarëve të 'labelit', Babastars, në të cilën kanë kënduar të gjithë pjesëtarët. Njëri prej tyre është Cozman, i

‘High4Real’ është kënga më e re e anëtarëve të ‘labelit’, Babastars, në të cilën kanë kënduar të gjithë pjesëtarët.

Njëri prej tyre është Cozman, i cili në një pjesë të repturës thotë: ‘Shyqyr që jam ‘single’ se kishte xhelozuar femra’.

Dhe pikërisht këtë pjesë e ka përfshirë në një postim në rrjetet sociale.

Shyqyr Qe Jom Single….? #HIGH4REAL #BABASTARS

A post shared by COZMAN – BABASTARS ?????? (@cozman) on

Shyqyr që jam single…, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë.

Ndryshe, videoja e publikuar para dy ditësh (22 korrik), ka kaluar shifrën prej 852 mijë shikimesh në YouTube deri më tani.

COMMENTS