Coca Cola, pse e ka kanaçen e kuqe (Video)

Coca Cola, pse e ka kanaçen e kuqe (Video)

Shkencëtarët: Djathi mund të ju shkaktojë varësi (Video)
Të famshmet shqiptare që pritet të lindin në vitin 2018 (Video)

Nëse ndonjëherë jeni zgjuar në mes të natës, dhe keni pirë Coca Cola, por më pas e keni pyetur veten se pse kanaçja e saj është ngjyrë e kuqe, atëherë përgjigjen do e merrni përmes këtij artikulli.

Për më tepër ndiqeni storien e përgatitur nga zico.tv:

COMMENTS