‘Çmendet’ Enca, shfaqet nudo (Foto)

‘Çmendet’ Enca, shfaqet nudo (Foto)

Top 10 këngët më të mira të Noizyt që kanë lënë gjurmë (Video)
Diva e skenave botërore Jennifer Lopez feston sot ditëlindjen (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale edhe gjatë pushimeve. Ajo vazhdimisht publikon foto ‘përvëluese’ për fansat e saj. Por kësaj here Enca duket se është ‘çmendur’.

E shtrirë në një pishinë, ajo kishte veshur vetëm një palë të brendshme poshtë, duke e ekspozuar gjithë trupin e saj, përcjellë zico.tv

Për me shumë shikojeni foton dhe vlerësojeni vet.

COMMENTS