Çka po lypin Kastro Zizo e Faraoni G? (Video)

Çka po lypin Kastro Zizo e Faraoni G? (Video)

Ja çka thotë Kida për shkollimin e saj (VIDEO)
Sonte n’ZOOM 10 – Ilir Shaqiri, Greta & Eni Koçi, Getinjo, Arian Vranica, Flutur Mustafa (Video)

Bashkëpunimi më i ri në estradë do të vijë të martën në ora 20:00 nga Faraoni G dhe Kastro Zizo.

Projekti mbanë titullin ‘Jepma Jepma’.

Me këtë projekt Faraoni G paralajmëron rikthimin e tij në skenën muzikore.

COMMENTS