Çka ju pret nëse i prishni gjumin një pande? (Video)

Çka ju pret nëse i prishni gjumin një pande? (Video)

Arya Somantri, vetëm 10 vjeç, por peshon 190 kilogramë (Video)
Pasi e gëlltiti të gjithë lopën, anakonda u detyrua ta ‘villte’ (Video)

Një vizitor 20 vjeçar është sulmuar nga një panda në një kopsht zoologjik në një provincë kineze.

Ai kishte kaluar kanalin tri metra të thellë, duke u futur në hapësirën e pandës, të cilën e zgjoi nga gjumi.

Panda, e quajtur Mei Ling, e kap për këmbë, dhe kur ai tenton të ik, ajo e mbërthen dhe e përplas për toke.

Megjithatë, vizitori i del t’i ikë pandës dhe të shpëtojë pa lëndime.

COMMENTS