Çka i ndhodhi Vesa Lumës gjersa përgatiste drekën? (Foto)

Këngëtarja e njohur Vesa Luma është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij. Prej vitesh ajo ndan jetesën e saj mes Tiranës dhe Pri

Këngëtarja e njohur Vesa Luma është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij.

Prej vitesh ajo ndan jetesën e saj mes Tiranës dhe Prishtinës, pasi ajo është e martuar me reperin e njohur nga Shqipëria, Big Basta.

Problemet me të cilat përballen në ditët e sotme shqiptarët, ndoshta mund të jenë të harruara për vendet e tjera.

Ikja e dritave është një fenomen që rëndom ndodh ende në Kosovë, dhe me një ngjarje të tillë është përballur sot edhe këngëtarja Vesa Luma.

Ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shfaqet duke përgatitur drekën e saj, teksa thotë se befas në ato momente ndodhi ajo që s’duhej.

Më tej këngëtarja ironizon duke thënë se nuk po e di se si të gjejë mënyrën që gjejë diçka pozitive në momente të tilla.

COMMENTS