Çka i mungon Majlinda Kelmendit? (Foto & Video)

Pas Era Istrefit Faton Shoshi me modelen nga Shqipëria? (Fto)
E mbani mend ‘Filizin’ tek seriali ‘Aci Hayat’? Shikoni si duket ajo sot (Foto)

Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi, ka fituar medaljen e vetme që i mungonte në karrierë – medaljen olimpike. Bile të artën. Të gjithë shqiptarët e kanë ndjekur me krenari fitoren e Majlinda Kelmendit në ‘Rio 2016’.

Personalitet e njohura të skenës, artit dhe sportit i kanë dedikuar pejanes shumë urime.

Duda per Majlinden

Fatmir Spahiu per Majlinden

Teuta Krasniqi per Majlinden

Taulant Xhaka per Majlinden

Postimi i GhettoGeasy per Majlinden

Postimi i Bleros per Majlinden

Liki per Majlinden

Jonida Vokshi per Majlinden

COMMENTS