Çka i bën bashkë Labin dhe Nogën? (Foto)

Çka i bën bashkë Labin dhe Nogën? (Foto)

Bebe Rexha gati ta ‘dridhë’ Tiranën sonte
Noizy dhe Duda bëjnë fuqinë! (Foto)

Shumë shpejt do të vijë një bashkëpunim mes dy meshkujve të estradës tonë.

‘Falma një puthje’ është projekti muzikor që e bashkon Labinot Tahirin me reperin Noga.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Noga përmes Facebookut, duke shtuar se kënga tashmë është gati dhe brenda pak ditësh do të bëhen edhe xhirimet e videoklipit me produksionin ‘Imagine’.

Labi & Noga

Noga & Labi

COMMENTS