Çka i bën ‘bashkë’ Bebe Rexhën e Enca Haxhinë? (Foto)

Bebe Rexha është një prej emrave më të përmendur të momentit në industrinë e muzikës botërore. Kënga e saj e fundit me titull 'I Got You' është kthyer

Bebe Rexha është një prej emrave më të përmendur të momentit në industrinë e muzikës botërore. Kënga e saj e fundit me titull ‘I Got You’ është kthyer në një hit të vërtetë, ndërsa këngëtarja është pothuajse çdo ditë e ftuar në programe televizive dhe radiofonike.

Pa dyshim që fama e saj tashmë mund të krahasohet me emrat të njohur të muzikës amerikanë. Por mesa duket në Instagram, Bebe Rexha ‘barazohet’ me këngëtaren shqiptare Enca Haxhia.

Kjo për shkak të numrit të njëjtë të ndjekësve. Sado e çuditshme të duket, kjo është e vërtetë, të paktën në shifrën që shfaqet në llogaritë e tyre, pa i hyrë debatit nëse Enca i ka real apo të blerë.

COMMENTS