Çka do sjell kësaj here Jennifer Lopez ?!

Çka do sjell kësaj here Jennifer Lopez ?!

Jennifer Lopez edhe zyrtarisht pritet të futet në botën e biznesit, dhe tashmë ajo ka filluar të punojë në lansimin e produkteve të bukurisë. Diva

Jennifer Lopez edhe zyrtarisht pritet të futet në botën e biznesit, dhe tashmë ajo ka filluar të punojë në lansimin e produkteve të bukurisë.

Diva e muzikës ka bashkëpunuar me firmën e njohur të make-up, L’Oreal Paris tash e saj vite ndërsa tani ajo dëshiron të krijoj një linjë personale e cila do të lansohet me 26 prill, percjedhë zico.tv.

48 vjeçarja ka bashkëpunuar me Inglot Cosmetics për të sjellur diçka më ndryshe.

‘Është diçka që e kom pritur ta bëjë qe një kohë të gjatë’, ka thënë Lopez për Women Wear Daily.

‘Kam dashur të lansoj diçka që unë e përfaqësoj, diçka që unë e përdori’u shpreh ajo.

Ky koleksion do të lansoj 70 produkte, të përfshira buzëkuq, mascara e shumë produkte të tjera, dhe do të ketë çmim më të lirë se produktet e tjera që janë lansuar nga kim Kardashian ‘KKW’ dhe motra e saj Kylie Jenner, ‘Kylie Cosmetics’.

COMMENTS