Cima sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur (Foto)

Rasim Thaçi, i njohur më mirë si Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 68-të. Cima i ka bërë bashkë dy 'dosta' në mëngjesin e ditës së sotme për të

Rasim Thaçi, i njohur më mirë si Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 68-të.

Cima i ka bërë bashkë dy ‘dosta’ në mëngjesin e ditës së sotme për të kumtuar dhe falënderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur në karrierë.

‘Sot festoj ditëlindjen e 68-të. Ju falënderoj nga zemra që më keni përkrah vazhdimisht , pa ju nuk do të isha ky Cimë që më njohin të gjithë, ju përshëndes nga zemra’, shkruan Cima në Facebook.

COMMENTS