Cilët lojtar pritet t’i bashkohen Kosovës? (Foto)

Përveç Besart Berisha, lojtari i cili pritet të përfaqësoj Kosovën me ndeshjen ndaj Islandës, e cila luhet në muajin mars të vitit të ardhshëm, pritet

Përveç Besart Berisha, lojtari i cili pritet të përfaqësoj Kosovën me ndeshjen ndaj Islandës, e cila luhet në muajin mars të vitit të ardhshëm, pritet që përfaqësueses së Kosovës vitin e ardhshëm t’i bashkohen edhe disa yje si Donis Avdijaj dhe Atdhe Nuhiu, tha selektori Albert Bunjaku.

Po ashtu ai theksoi se në fund të këtij viti presim përgjigje përfundimtare nga Ylli Salihu dhe Florent Hadërgjonaj , nëse do i bashkohen kombëtares së Kosovës apo jo.

Bunjaku njoftoi edhe për turnetë nëpër vende ku do luajnë lojtarët e Kosovës, po ashtu pritet ti takojë edhe disa nga ata.

14212732_960782214050504_5290384222445032147_n

COMMENTS