Cila këngëtare po e ‘xhelozon’ Morena Tarakun? (Video)

Cila këngëtare po e ‘xhelozon’ Morena Tarakun? (Video)

Anastasia thotë: Unë jam më e bukur se Kim Kardashian (Foto 16+)
Ja sa ka ndryshuar ‘Ardi’ i ‘Familjes Moderne’ (Video)

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, pa dyshim se është prej femrave më atraktive shqiptare.

Trupi i saj vazhdon të jetë në top-formë.

Këtë e dëshmoi edhe me rrëmbimin e cmimit ‘Best Female’, në spektaklin ‘Zhurma VMA’, që u mbajt para ca ditesh.

Morena nuk heziton që veshja e saj të tërhjek vëmendjen e mediave rozë dhe fansave.

Në videon e mëposhtme, rrëfen gjithqka per ktë ‘xhelozi’.

COMMENTS